Ons Team
Dit zijn de mensen die de Erasmus MC Foundation vertegenwoordigen en zich dagelijks inzetten om een bijdrage te leveren aan een betere gezondheid voor iedereen.

Leonore Tuijt

l.tuijt@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802 / 06 – 50 69 41 33

LinkedIn

Margot Bleeker

m.bleeker@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802 / 06 – 26 52 27 70

LinkedIn

Shakira Sohier

s.sohier-borst@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn

Meike Wiegers-Peters

m.wiegers-peters@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn

Viola van Bohemen - Welter

v.vanbohemen@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn

Laura van der Water

l.vanderwater@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn

Cindy Klinge

c.klinge@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn

Chantal Gerla

c.gerla@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn

Dayenne Boot-Krabbendam

d.boot-krabbendam@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

Mail Dayenne

Rijnate Anninga

r.anninga@erasmusmc.nl

010 – 70 34 802

Mail Rijnate

Annette Aué-Nugteren

a.aue-nugteren@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn

Sibel Yasemin - Reyhan

s.yasemin-reyhan@erasmusmc.nl
010 – 70 34 802

LinkedIn